BenchWarmer

Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 18

PostWysłany: Nie 22:40, 15 Maj 2011    Temat postu:

Też dzisiaj zwycięstwo nad Wizards....sząłu nie było, ale myślałem, że po tak długiej przerwia bedzie gorzej
ronin23
Prospect

Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 65

PostWysłany: Pon 0:49, 16 Maj 2011    Temat postu:

Gratuluje Smile tylko dlaczego na stronie 2K nie ma wyników tych meczy Question znowu coś się zjebało Mad
kore
AllStar

Posty: 447

PostWysłany: Pon 10:16, 16 Maj 2011    Temat postu:

Wczoraj i dzisiaj rano 2K community kompletnie siadło (dziwisz sie? Wink ), teraz zostało przywrócone, box score'y o dziwo mimo ze wskazuja na głownym ekranie "game in progress" po kliknieciu na nie są pełne (czyli jest kompletny wynik i punktacja). Nie zaliczyło jednak Wam meczów do bilansu.

Podejrzewam, że serwismani "pracują w pocie czoła" aby wyrobić z atakiem wygłodniałych online'owych lig graczy Wink
bARt
Rookie

Posty: 115

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 10:39, 16 Maj 2011    Temat postu:

JoeBlack napisał:

no ciekawe jak sie gra będzie układałaSmile tyle czasu bez pada w rece, chyba się oduczyłem trzymać go w ręce:)
orzeszek
Rookie

Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 177

Skąd: Włocł[A]wek

PostWysłany: Śro 18:52, 25 Maj 2011    Temat postu:

Udało się odnieść 13 zwycięstwo z rzędu, ale styl lepiej przemilczeć: 0/7 za trzy, Beasley pudłował z czystych pozycji, D-Will 3/9 i nabite punkty z osobistych. Szczęśliwie wreszcie zagrałem dobrze Randolphem i wspomagałem go Biedrinsem co dało zwycięstwo.

Mam nadzieję, że uda się rozwiązać sprawy Indiany, Bobcats, Hawks, Radeckiego i Pitbulla. To przyspieszy PO i może nowy sezon zaczniemy z podobnym zapałem jak poprzednie.

Ostatnio zmieniony przez orzeszek dnia Śro 18:53, 25 Maj 2011, w całości zmieniany 1 raz
ronin23
Prospect

Posty: 65

PostWysłany: Śro 20:00, 25 Maj 2011    Temat postu:

Udało się Smile.zagrałem ostatni mecz w lidze(jeśli mecze z Pacers,Hawks,Clipers,Bobcats i Knigs zostaną zasymulowane).
Mecz z K@pi ,był meczem wygranym, zaraz na początku uzyskałem kilkopuknktową przewagę którą utrzymałem do końca spotkania.
K@Pi
Starter

Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 201

PostWysłany: Śro 20:13, 25 Maj 2011    Temat postu:

Heh, tak to jest jak miesiąc czasu gry nie odpalałem Razz na początku nie wiedziałem co wciskać o_O

ronin23 napisał:

A jak Ci się udało z DRZEMKIEM zagrać bo koleś zlewa wszystko co się do niego napisze quwa na PSN ???
Skiera
Starter

Posty: 229

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 15:28, 26 Maj 2011    Temat postu:

Drzemek również mi nie odpisuje i zlewa propozycje zagrania.
Napisalem do wszystkich z którymi mam zaległe mecze, nikt mi nie odpisał ;/
ronin23
Prospect

Posty: 65

PostWysłany: Czw 17:29, 26 Maj 2011    Temat postu:

Jakoś mi się udałoSmile teraz pozostaje mi czekać aż wszyscy dograją swoje mecze Sad

PostWysłany: Czw 22:22, 26 Maj 2011    Temat postu:

Będę dostępny prawie całą sobote i trochę niedzieli. Chętnie zagram z każdym zaleglym graczem także pisać. Sorry snoopek, ale w tygodniu nie mam za wiele czasu. A jak już to na jedynie jeden mecz a jak już jakiś mecz zacząłem, to nie mogę przerwać ani rozegrać kolejne spotkanie. Sorry.
Snoopek
Rookie

Posty: 153

PostWysłany: Pią 7:59, 27 Maj 2011    Temat postu:

wojna1980 napisał:

Spoko, rozumiem - dobrze że dałeś znaka. Nie ma mnie niestety w weekend ale na mecz (mamy do rozegrania 2 tak nawiasem) możemy się umówić np. na poniedziałek, środa, czwartek, piątek i kolejny weekend na między 19 - 21 - co Ty na to?

Pozostanie mi wtedy tylko DRZEMEK ale ten to chyba nie wie że istnieje skrzynka pocztowa na PSN Sad