BenchWarmer

Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 26

PostWysłany: Sob 7:25, 09 Kwi 2011    Temat postu:

było mineło, następnym razem proponuje jednak przerwanie meczu jeżeli przeciwnik pisze Ci o lagach. Nie chodzi mi nawet już o to że móglbym wygrać, bo nie wygrałbym i tak. ale chodzi o przyjemnosć z gry. Widziałeś chyba jak grałem w dwoch ostatnich kwartach..przerzuty przez całe boisko i rzuty z każdej pozycji. Po prostu czekałem na koncową syrenę.
Skiera
Starter

Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 229

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob 7:28, 09 Kwi 2011    Temat postu:

Carlosie też nie rozumiem o co ci chodzi. Chciałeś, żeby przerwał to trzeba było mu napisać "Ej są za duże lagi, przerwijmy mecz i rozegrajmy go kiedy indziej", a nie, że on sie ma domyślać że ma przerwać mecz, bo ty nie znasz regulaminu i piszesz mu o lagach. Najwyraźniej jemu te lagi aż tak nie przeszkadzały, a jeżeli tobie tak, to trzeba było wyjść z wyraźną inicjatywą.

Ostatnio zmieniony przez Skiera dnia Sob 7:30, 09 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
kore
AllStar

Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 447

PostWysłany: Sob 10:24, 09 Kwi 2011    Temat postu:

nie mam pytan... jesli przegrywam z ogonami ligi, to daje do myslenia czy nie dac sobie na jakis czas spokoju... 1-5 w ostatnich meczach? WTF?!

przechodze z pilka na swoja polowe, podaje po autach, rzucam przez rece.. jestem frajerem i tyle Wink

teraz bym chcetnie sprawdził twoją formę,
mała rada daj sobie spokój na parę dni odpocznij od gry a zobaczysz ze forma wróci sama Very Happy

kore napisał:

Nie lubisz przegrywac, to OK. Nikt nie lubi, ale Ty nie potrafisz. Byles gorszy to przegrales i tyle. Grales, na tyle na ile pozwolil ci przeciwnik. Pogodz sie z tym. I tak jestes jednym z lepszych graczy w lidze, ale musisz sie nauczyc respektu dla przeciwnika kolego Wink

Rewanz mi sie udal, choc mecz byl wyrownany to w 4q cos sie kolega kore pogubil i nie mogl sie odnalezc a mi takie sytuacje idelnie pasuja.

Ostatnio zmieniony przez wojna1980 dnia Sob 10:56, 09 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
kore
AllStar

Posty: 447

PostWysłany: Sob 10:54, 09 Kwi 2011    Temat postu:

mario2424 napisał:

no szkoda, ale tylko dla Ciebie Razz podejrzewam ze teraz bys mnie łyknął grając jedną ręką Razz

W ogole to wszystko przez skiere, od niego sie praktycznie wszystko zaczelo Razz
kore
AllStar

Posty: 447

PostWysłany: Sob 11:39, 09 Kwi 2011    Temat postu:

Ciekawą rzecz właśnie policzyłem.. na 7 porazek az 4! mam z zespolami z odsetkiem <50% zwyciestw.. Rolling Eyes

Wiedzialem ze mam problemy z mobilizacją na wszystkich, ale nie myślałem ze az tak to jest mocno zaakcentowane w moim bilansie..

No ale gdyby wszystkie mecze konczyly sie planowo, ta liga bylaby nudna Wink
PL_Orpheus6thSun
Prospect

Posty: 60

PostWysłany: Sob 14:14, 09 Kwi 2011    Temat postu:

Taak mi się dziś nie udało a miałem nadzieję aż do 5 minuty 4q. Smile Ale chyba mamy jeszcze jeden mecz Smile

Ogólnie niezły dzień po wczorajszej klęsce z Bulls (2 zwycięstwa z Phoenix i Denver/tu była ciężka końcówk Smile )

Ostatnio zmieniony przez PL_Orpheus6thSun dnia Sob 14:21, 09 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
wojna1980
Rookie

Posty: 166

PostWysłany: Sob 14:35, 09 Kwi 2011    Temat postu:

Mam oficjalna probozycje, zeby wykluczyc Skiere z rozgrywek. Ten pan jest poprostu niesamowity Wink Wyglada to tak jak bym pierwszy dzien przed konsola siedzial a juz mialem sie pochwalic, ze widze progres w mojej grze. Niech to szlag, Skiera moze jakas szkolke otworzysz Laughing Gratulacje i dzieki za mecz.
kore
AllStar

Posty: 447

PostWysłany: Sob 15:14, 09 Kwi 2011    Temat postu:

orpheus przyznam Ci - nie to ze sie tlumacze - testowalem z Toba troche inny rodzaj gry i zagrywek Razz chcialem przelamac za wszelka cene Gaya i postanowilem ze niezaleznie od wszystkiego bede gral na niego przy okazji testujac kilka nowinek Wink

o malo nie skonczylo sie to zle, ale ostatecznie chyba pomoglo bo o ile z Toba jeszcze jako tako bylo (12/28 FG) to juz w kolejnym meczu Rudy błyszczał Wink (23 pts, 11/18 FG) Swoja droga czwarta kwarta z Knicks to w koncu gra jakiej od siebie oczekuje Wink Moze to dobry symptom powrotu do formy, zwłaszcza tej obronnej.

Ostatnio zmieniony przez kore dnia Sob 15:14, 09 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
Skiera
Starter

Posty: 229

PostWysłany: Sob 17:55, 09 Kwi 2011    Temat postu:

Swoja droga czwarta kwarta z Knicks to w koncu gra jakiej od siebie oczekuje Wink Moze to dobry symptom powrotu do formy, zwłaszcza tej obronnej.

Phi, jedna kwarta Razz.

to sie nazywa dominacja w defensywie Very Happy.
Jeszcze raz sorry za tamten mecz orpheus, ale byłem troche wkurzony o przegraną z Orzeszkiem Rolling Eyes

ziomus23 napisał:

no widze dużą metamorfozę u gracza z Orlando w pierwszym meczu wygrałem gładko ale rewanżu się boję mimo że teraz gramy u mnie,
naprawde duży talent w temacie Very Happy
ok ja spadam na jakieś manewry dużo zimnego piwka i gorących kobitek u boku na weekend wam życze chłopaki narka Razz

PostWysłany: Sob 19:34, 09 Kwi 2011    Temat postu:

mezcal to IMO gracz sporo lepszy, dodatkowo z wieloma alternatywami w ataku. Grajac z orphem stłamsisz dobrze Jamesa i od razu shaltujesz deRozana i po ataku Nets Wink

Sorki orpheus fajny chlop z Ciebie ale mezcal to moim zdaniem po prostu gracz z wiekszym potencjalem Smile mam nadzieje ze nie bedziesz zywil urazy za te slowa.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.enba.fora.pl Strona Główna -> Liga eNBA / eNBA vol.II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)